2002 és 2004 között Csu és Kong bűntársaikkal együtt rábeszélte pénzügyekben járatlan honfitársait, hogy helyezzék el pénzüket bizonyos bankokban. Majd szépen zsebre tették a pénzt és eltűntek.
A kínai rendőrség az Interpolhoz fordult, így felkerült az Interpol vörös listájára a nagy svindli egész vezérkara, köztük Csu és Kong is. Keresték őket mindenütt, főként Kelet-Ázsiában, de hiába. Tíz éven át tartott a rókavadászat, eredmény nélkül. A kínai rendőrök nem adták fel, végül a két bűnözőnek honvágya támadt: jelentkeztek Kína nagykövetségén Phnom Penhben.
A többi már rendőrségi rutin. A tettesek hazaérkeztek Kambodzsából Taijüanba, Sanhszi tartomány fővárosába. Oda, ahol átvertek annyi ügyfelet. A nagy svindli így ért véget, de még nem egészen, a pénz ugyanis nincs meg. Márpedig 150 millió jüan, vagyis körülbelül 25 millió dollár nem kis pénz ma Kínában sem.
Különösen nem Sanhszi tartományban, amely nem tartozik a gazdag tengerparti tartományok közé. Az ügyfelek várják a pénzüket. Azt remélik, hogy a per során kiderül, hogy hol a pénz. A rókavadászatnak vége, de a rendőrök sem tudják, hogy hol a pénz.
Mi hasznunk van abból, hogy megvannak a tettesek, ha nem kapjuk vissza a pénzünket?– fakadt ki egy ügyfél, aki 10 éve hiába várja vissza a pénzét, melyet csalókra bízott Sanhszi tartományban Kínában.